Hizmet Şartları

Bu “Şartlar” sizin sofrolojiturkiye.com ve toplu olarak “Hizmetler” dediğimiz bu alan adı üzerinde veya dolayısıyla ulaştığınız, 17 Green Lanes, N16 9BS, Londra merkezli Darma Academy LTD’ye ait tüm “Sofroloji Türkiye” ürün ve hizmetlerine erişiminizi ve kullanımınızı ve kurallarını belirler.

Bu Şartlar ayrıca, mesela sofrolojiturkiye.com üzerinde barındırılan ve kullanıcılarımız tarafından yönetilen, dolayısıyla Hizmetlerimizi kullanan tüm web sitelerine ziyaretçilerin erişimini ve kullanım kurallarını belirler.

Sofroloji Türkiye’ye ait belli ürün ve hizmetlere ait ilave “Hizmet Şartları” bulunabilir. Bunlar ilgili ürün ve hizmet sitelerinde yayımlanacaktır.

Hizmetlerimiz, şartlarında herhangi bir değişiklik olmaksızın, olduğu gibi, aşağıda ifade edildiği şekilde tümüyle, ilave tüm şart, kural ve Gizlilik Politikası dahil tüm politikalarıyla, Sofroloji Türkiye tarafından zaman zaman yayımlanan ve toplu halde “Sözleşme” dediğimiz prosedürleri kabulünüze bağlı olarak sunulmaktadır. Hizmetlerimizi otomatik olarak değiştirebileceğimizi, yükseltebileceğimizi ve bu Sözleşmenin tüm değişik ve yükseltilmiş versiyonlar için de geçerli olacağını kabul etmektesiniz.

Hizmetlerimize erişip kullanmadan evvel lütfen Sözleşmeyi dikkatle okuyun. Hizmetlerimizin herhangi bir kısmına erişmek veya Hizmetlerimizi kullanmakla bu Sözleşmenin bağlayıcılığını kabul etmiş oluyorsunuz. Sözleşmedeki tüm maddeleri olduğu gibi kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimize erişip kullanamazsınız.

1. Kim Kimdir

Şartlar boyunca “siz” ile Hizmetlerimize erişip kullanan hem kişiler hem de kurumlar kastedilmektedir. Hizmetlerimizi bir kurum adına kullanan bir kişi iseniz, o kurumu temsile ve bu Sözleşme ile bağlamaya yetkili olduğunuzu kabul ve beyan ediyor ve Hizmetlerimizi kullanmakla da o kurum adına bu sözleşmeyi kabul ediyorsunuz.

Sofroloji Türkiye’yi, bu Şartlar boyunca toplu halde “Sofroloji Türkiye” veya “biz” diye tabir edeceğiz.

Bu, 17 Green Lanes, N16 9BS, Londra merkezli Darma Academy ile “siz” arasında bir sözleşmedir.

2. Hesabınız

Hizmetlerimizi kullanmak için hesap açmanız gerekiyorsa, hesap açarken istenen bilgileri eksiksiz ve doğru gireceğinizi taahhüt ediyorsunuz. Kullanıcı adınız altında meydana gelen her etkinlikten tek başına siz sorumlusunuz. Hesap bilgilerinizi güncel ve şifrenizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Hesabınızın güvenliğini ve web sitesi, portföy, mağaza veya başka herhangi Hizmetten yararlanıyorsanız bunların güvenliğini sağlamaktan ve hesabınız altındaki tüm aktivitelerden ve hesabınızın Hizmetlerimizle ilişkili hareketlerinden sorumlusunuz. Erişim bilgilerinizi paylaşamaz veya kötüye kullanamazsınız. Hesabınıza, mağazanıza veya web sitenize izinsiz girildiği takdirde veya başka herhangi güvenlik ihlalinde hemen bizimle irtibata geçmelisiniz. Sizin hareketlerinizden veya ekleyip çıkardıklarınızdan yahut hesabınıza izinsiz girilerek yapılan ekleme veya çıkarmalardan, hareketlerden ve bunlardan ötürü meydana gelebilecek zararlardan sorumluluk kabul etmiyoruz.

Sofroloji Türkiye üzerinde sadece bir tane hesap açabilirsiniz. Birden fazla hesap açmak hesap silinmesi nedenlerinden biridir ve hesabınızın imhası dolayısıyla meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumluluk kabul etmiyoruz.

3. Yaş Sınırlaması

Hizmetlerimiz çocuklar için değildir. Hizmetlerimize erişip kullanabilmek için 16 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 16 yaşından küçük iseniz Hizmetlerimizi kullanamaz, kayıt olamazsınız. Hizmetlerimizi kullanmak için kullanıcı olarak kayıt olan ve kişisel bilgilerini sağlayan herkes 16 yaşından büyük olduğunu beyan ve taahhüt eder.

4. Kullanıcı ve Ziyaretçilerin Sorumlulukları

Kullanıcılarımız veya herhangi biri tarafından Hizmetlerimize yüklenen, örnek verecek olursak -bu örneklerle sınırlı olmamak şartıyla- yazı, fotoğraf, video, ses, kod, yazılım, satılık ürünler ve diğer materyaller gibi“İçeriğin” tamamını denetlemedik ve denetleyebilmemiz mümkün değildir. Dolayısıyla bu içeriğin kullanımı ve etkilerinden sorumlu değiliz. Bu yüzden mesela:

 • Herhangi bir İçeriğin arkasında durmuyor veya doğruluğunu, fayda veya zararını iddia, tasdik veya taahhüt etmiyoruz. İçerik mütecaviz, uygunsuz veya mahzurlu olabilir; teknik tutarsızlıklar, imla hataları veya başka arızalarla malul olabilir; gizliliği veya yayım haklarını, fikri mülkiyet haklarını (şikayet bildirimi için “Fikri Mülkiyet İhlali Politikası” kısmına bakın) veya başka üçüncü taraf haklarını ihlal ediyor olabilir.

 • Hizmetlerimizde İçerik oluşturmanızın, web sitesinde yorum yazmanızın veya İçeriği Servislerimiz üzerinden (başka taraflar için de dahil) ulaşılabilir hale getirmenizin tüm sorumluluğu size aittir ve eklediğiniz İçerik veya aktivitenizden doğabilecek zarardan tamamen mesulsünüz.

 • İçerik indirilmesi, satın alınması veya herhangi bir kullanım sonucu meydana gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. Herhangi bir içeriğe ulaşmanız veya kullanmanız durumunda gerekli önlemleri alarak kendinizi korumanız ve bilgisayar sistemlerinizi virüs, solucan, Truva atları veya başka zararlı içerik ve yazılımlara karşı güvenli kılmanız sizin sorumluluğunuzdur.

 • Hizmetlerimiz üzerinden satılan herhangi bir içeriğin sorumlusu tamamen içeriği satandır. Satın aldığınız içerikten meydana gelebilecek hasar, zarar, ziyan bunların tazmini için sadece içeriği satana müracaat edeceğinizi ve Sofroloji Türkiye’nin sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

 • Siz ve herhangi bir içerik sağlayıcı arasındaki iletişim, alışveriş, etkileşim veya anlaşmazlıkların tarafı değiliz ve bunlar hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

 • İndirdiğiniz, kopyaladığınız, satın aldığınız veya kullandığınız içerikle ilgili ilave üçüncü taraf Şartları ve Hükümleri bulunabileceğini kabul ediyorsunuz.

Ayrıca Sofroloji Türkiye ve diğer Hizmetlerimiz üzerinden ulaşılabilir olan web sitesi ve sayfalarındaki bilgisayar yazılımı dahil tüm içeriği denetlemedik ve denetlememiz mümkün değildir. Mesela:

 • Bu siteler üzerinde herhangi bir kontrolümüz olmadığı gibi onların içeriği ve kullanımından da sorumlu değiliz.

 • Hizmetlerimize veya Hizmetlerimizden bir link bulunması bu siteleri desteklediğimiz, onayladığımız, arkasında durduğumuz anlamına gelmez.

 • Kendinizi koruyacak, bilgisayar sistemlerinizi virüslere, solucanlara, Trava atları ve diğer zararlılara karşı muhafaza edecek önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdadır.

 • Sofroloji Türkiye’ye ait olmayan web sitelerinin veya içeriğin sebep olabileceği herhangi bir zarardan sorumluluk kabul etmiyoruz.

5. Ücretler, Ödeme ve Yenilemeler

Ücretler. Belli yazılar, kurslar, danışmanlık seansları, webinarlar gibi Hizmetlerimizin bazıları ücretsizdir. Diğer bazı Hizmetlerimiz (topluca “Ücretli Hizmetler”) ise tercihe bağlı ücretli yükseltme veya abonelik planı ücretine tabi olabilir. Ücretli bir Hizmeti kullanmakla, Hizmetin belirlenen ücretini ödemeyi kabul ediyorsunuz. Ücretli Hizmet türüne bağlı olarak tek seferlik ücret veya tekrar eden ücret yapısı bulunabilir. Tekrar eden ödemeler için mesela aylık, yıllık, iki yıllık gibi düzenli aralıklarla sizi faturalandıracak ve siz iptal edene kadar, Hizmeti almadan önce ödeme temeline dayalı olarak sizden Hizmet bedelini tahsil edeceğiz. İlgili prosedürleri takip ederek aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Vergiler. Aksi belirtilmemişse, tüm listelenen tüm ücretler, halen yürürlükte veya ileride yürürlüğe girebilecek tüm “Vergiler” hariç ücretlerdir. Servislerimizin kullanımıyla, ödemeleriniz ve alışverişlerinizle ilişkili geçerli tüm vergileri ödemekle yükümlüsünüz. Eğer ödediğiniz veya ödeyeceğiniz ücretler için sizin adınıza vergi ödemek ve sizden vergi toplamakla yükümlü isek, ki bu vergileri ödemek sizin sorumluluğunuzdadır, bu vergileri sizden toplayabiliriz.

Ödeme. Eğer ödemeniz gerçekleşmez veya Ücretli Hizmetlere zamanında ödeme yapmazsanız, Ücretli Hizmetlerinizi iptal veya erişiminizi durdurma yoluna derhal gidebiliriz. Eğer bankanızla veya kredi kartı firmanızla irtibata geçerek Ücretli Hizmetler için ödemeyi reddeder veya ödediğiniz ücretleri geri alırsanız, tüm Hizmetlerimize erişiminizi durdurabiliriz.

Otomatik Yenileme. Tekrar eden ücretli Hizmetlerimiz, size kesintisiz hizmet sağlayabilmek için, otomatik olarak yenilenmektedir. Bu da demektir ki, Ücretli Hizmeti iptal etmediğiniz sürece, geçerli abonelik periyodunuzun sonunda aboneliğiniz otomatik olarak yenilemek için sizi faturalandırıp sistemimizde sizin için kayıtlı olan herhangi ödeme mekanizması ile tüm Vergiler dahil sizden fatura ücretini tahsil edeceğiz ve bu işlemler için bizi yetkilendirmektesiniz. Ücretli Hizmetler aynı zaman aralıkları için mükerreren yenilenir. Mesela yıllık bir abonelik satın aldıysanız, her yıl yine bir yıllık abonelik için ücretlendirilirsiniz.

İade Politikası. Sofroloji Türkiye’den satın aldığınız ürün ve hizmetler için 15 gün içinde ücret iadesi alabilirsiniz.

Ücretli Hizmetinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kanunen gerekmedikçe ücret iadeleri tamamen bizim takdirimize bağlıdır. İndirilebilir dijital ürünler, doğası gereği bu iade kapsamının dışındadır. Ayrıca satın aldığınız kursun çoğu izlenmiş veya indirilmiş olduğu durumlarda ücret iadesi yapmamaktayız. Ücretsiz deneme süresi bulunan ürün ve Hizmetlerimiz için de, satın aldıktan sonra ücret iadesi söz konusu değildir. Sofroloji Türkiye’deki içeriğin çoğu ücretsiz olup size diğer ürünlerden ne bekleyebileceğiniz hakkında gayet iyi fikir verecektir.

İade talebi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ücret Değişiklikleri. Ücretlerimizi herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Gerekli olduğu takdirde ücret değişikliklerini size önceden haber verebiliriz. Ücret değişikliklerini kabul etmiyorsanız aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

6. Genel Beyan ve Taahhüt

Hizmetlerimizi kullanmakla aşağıdakileri beyan ve taahhüt ediyorsunuz:

 • Bu sözleşmenin şartlarına tam olarak riayet edeceksiniz.

 • Geçerli tüm kanun ve yönetmeliklere -online gezinti, kabul edilebilir kullanım, gizlilik, veri koruma, verilerinizin ikamet ettiğinizden farklı bir ülkeye taşınması kanun ve politikaları dahil- uyacaksınız.

 • Hizmetlerimizi kanunsuz hiçbir eylem için, kanuna uymayan yayın yapılması veya kanunsuz eylemlerin ilerletilmesinde kullanmayacaksınız.

 • Üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal veya suistimal etmeyeceksiniz.

 • Sofroloji Türkiye’nin sistemlerini aşırı yüklemeyeceksiniz (Aşırı yüklenme tanımı tamamen bizim takdirimizedir).

 • Başkalarının hassas kişisel verilerini paylaşmayacaksınız.

 • Spam veya istenmeyen toplu mesaj göndermeyeceksiniz.

 • Herhangi bir hizmet veya ağı kesintiye uğratmayacak, saldırıda bulunmayacaksınız

 • Kötü niyetli kod, casus, bot, Truva atı, virüs gibi hiçbir tür zararlı yazılım üretmeyecek, dağıtmayacak veya bunlarla ilişkili aktivitede bulunmayacaksınız.

7. Özel Hizmet Şartları

Akademi

Akademi, Sofroloji Türkiye bünyesindeki eğitim portalıdır. Akademi’de metin, video, testler gibi formlarda, bir kısmı ücretsiz olan eğitim materyal ve hizmetleri bulunmaktadır. Belli kursları Sofroloji Türkiye üzerinde dilediğiniz zaman görüntülemek için bir lisans satın alabilirsiniz. Veya bu eğitim materyalleri belirlenmiş bir süreliğine görüntüleyebileceğiniz aylık veya yıllık ödemeli abonelik satın alabilirsiniz.

Video, metin, slayt şov, test gibi eğitim materyallerinden oluşan Akademide, ücretli ve ücretsiz kurslar sunuyoruz. Sofroloji Türkiye hesabınız vasıtasıyla Akademi’den, ücretsiz ve ücretli Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir kurs satın aldıysanız veya aktif bir aboneliğiniz mevcutsa, hesabınıza giriş yaparak bu Hizmetlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Fakat, aksi belirtilmedikçe, hiçbir kurs materyalini indiremezsiniz. Akademiyi kullanıp ücretsiz ve ücretli kurslara kayıt olmakla, kurs materyallerinin hiçbirini, indirilebilir bir ürün olmadığı müddetçe, indirmeyeceğinizi anlıyor, kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz.

8. Telif Hakkı İhlali

Başkalarından bizim fikri mülkiyet haklarımıza saygılı olmalarını istediğimiz gibi, biz de başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygılıyız. Eğer bir Sofroloji Türkiye ürünü veya hizmeti ile ilişkili bir materyalin fikri mülkiyet haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçin. Bu tür bütün bildirimlere, ilgili materyalin ve tüm linklerinin gerektiği takdirde kaldırılması işlemi dahil, cevap veriyoruz. Hak ihlalinde bulunan web sitesi veya hesabı, gerektiği ve münasip olduğu takdirde, Sofroloji Türkiye’nin veya başkalarının haklarını sürekli ihlal ediyorsa, imha ediyoruz.Bu şekilde bir hesap imhası vuku bulduğu takdirde, tarafımıza daha önce ödenmiş hiçbir meblağı iade etmiyoruz.

9. Fikri Mülkiyet

Bu anlaşma hiçbir şekilde Sofroloji Türkiye veya başka üçüncü tarafa ait hiçbir fikri mülkiyet hakkını transfer etmemektedir. Bu tür mülkiyete ait bütün haklar münhasıran Sofroloji Türkiye’ye aittir. Sofroloji Türkiye ve Hizmetlerimizle bağlantılı diğer tüm ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar Sofroloji Türkiye’nin veya Sofroloji Türkiye’ye lisans verenlerin ticari markaları veya kayıtlı ticari markalarıdır. Hizmetlerimizle bağlantılı başka ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar da başka üçüncü tarafların markaları olabilir. Hizmetlerimizi kullanmanız, Sofroloji Türkiye veya başka herhangi üçüncü tarafa ait markaları çoğaltma veya başka şekillerde kullanma hakkı vermez.

10. Üçüncü Taraf Hizmetleri

Kendi web sitenizde Hizmetlerimizi kullanırken, temalar veya eklentiler gibi başka üçüncü tarafların veya kendinizin geliştirdiği (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) hizmetleri, ürünleri, yazılım veya uygulamaları kullanabilir veya etkinleştirebilirsiniz.

Herhangi Üçüncü Taraf Hizmeti kullanırsanız anlıyor, kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz ki:

Üçüncü Taraf Hizmetleri Sofroloji Türkiye tarafından test, teşvik ve kontrol edilmemektedir.

Herhangi Üçüncü Taraf Hizmetinin kullanım riski tarafınıza aittir ve bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Üçüncü Taraf Hizmetini kullanımınız tamamen sizin ve Üçüncü Taraf arasındadır ve kullanım şartlarınız Üçüncü Taraf şartları ve politikalarıyla belirlenir. Üçüncü Taraf Hizmetlerini kullanmadan önce onların şartlar ve politikalarını incelemeniz sizin sorumluluğunuzdur.

Bazı Üçüncü Taraf Hizmetleri sizden, mesela bir piksel veya çerez yoluyla sizin verilerinize, ziyaretçilerinizin, müşterilerinizin verilerine ulaşmayı isteyebilir veya hizmetleri bunu gerektirebilir. Eğer bu tür Üçüncü Taraf Hizmeti kullanır ve erişim izni verirseniz, verileriniz Üçüncü Tarafın gizlilik politikası ve uygulamalarıyla işlenecektir. Üçüncü Taraf Hizmetlerinin verilerinizi nasıl kullandığı konusunda herhangi bir kontrol ve yetkimiz bulunmamaktadır. Üçüncü Taraf Hizmetlerini etkinleştirmeden önce veri toplama, saklama ve kullanma politikalarını dikkatlice okumalısınız.

Üçüncü Taraf Hizmetleri web sitenizde düzgün çalışmayabilir ve biz de Üçüncü Taraf Hizmetlerinin sebep olabileceği sorunlar için destek veremeyebiliriz.

Üçüncü Tarafın hizmetlerini nasıl sunduğu ve çalıştığına dair sorularınız varsa lütfen onlarla irtibata geçiniz.

Belli durumlarda Üçüncü Taraf Hizmetini hesabınızdan ve web sitenizden kaldırmak takdiri tarafımıza aittir.

11. Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli güncelliyoruz. Bu yüzden, Hizmetlerimizin sunuluş şeklini belirleyen Hizmet Şartlarını yenilemek, güncellemek durumunda kalabiliriz. Bu sözleşmenin hükümleri yalnızca Sofroloji Türkiye’nin güncellenmiş versiyonu yayımlamasıyla değiştirilebilir. Sözleşmenin esasına ait değişiklikler yaptığımız takdirde, değişiklikler yürürlüğe girmeden, bloglarımızdan birinde yayımlamak, e-posta göndermek veya benzeri iletişim yollarıyla sizi haberdar ederiz. Bildirimimiz, değişiklikler yürürlüğe girmeden önce makul bir zaman tanır. Eğer değişiklikleri kabul etmiyor iseniz, değişiklikler yürürlüğe girmeden önce size tanınan sürede Hizmetlerimizi kullanmayı kesmelisiniz. Hizmetlerimizi kullanmaya devam ederseniz, yeni Hizmet Şartları geçerli olacaktır. Fakat yeni Hizmet Şartlarının yürürlüğe girmesinden önce meydana gelen herhangi bir anlaşmazlıkta, anlaşmazlık tarihinde geçerli olan Şartlar göz önünde bulundurulacaktır.

12. Fesih

Hizmetlerimizin bir kısmına veya tamamına erişiminizi sebepli veya sebepsiz, herhangi bir zamanda, haber vererek veya vermeyerek derhal durdurabiliriz. Tamamen bizim takdirimize bağlı olarak i) uzun süreli aktif olmamaklık sebebiyle kullanıcı adınızı ve web sitenizi geri alma, ii) bizim makul takdirimize göre Sofroloji Türkiye politikalarını ihlal eden, herhangi bir şekilde zararlı, itiraza mahal olabilecek herhangi bir içeriği reddetme veya kaldırma, iii) herhangi bir sebeple herhangi bir kişi veya kurumun Hizmetlerimize erişimini durdurma veya sonlandırma hakkımız mahfuzdur. Daha önceden ödenen hiçbir meblağı geri ödeme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Bu sözleşmeyi veya Sofroloji Türkiye hesabınızı feshetmek isterseniz, basitçe Hizmetlerimizi kullanmayı kesebilirsiniz. Yahut ücretli bir Hizmet kullanıyorsanız, kuralları bu Hizmet Şartları sözleşmesinin Ücretler, Ödeme ve Yenilemeler kısmında belirlendiği üzere, dilediğiniz zaman Ücretli Hizmeti iptal edebilirsiniz.

Doğası gereği fesih sonrası yürürlüğü devam eden bu Sözleşme hükümlerinin tamamı, sahiplik hükümleri, sorumluluk reddi, tazminat ve sorumluluğun sınırlandırılması gibi hükümler dahil ama bunlardan ibaret olmamak üzere, fesihten sonra hüküm doğurmaya devam eder.

13. Sorumluluğun Reddi

Hizmetlerimiz size sunulduğu şekliyledir. Sofroloji Türkiye ve sağlayıcıları, ifade veya ima yollu, ticari garanti, belli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme dahil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere, her tür garanti sorumluluğunu şuracıkta reddeder. Ne Sofroloji Türkiye ne de sağlayıcıları Hizmetlerimizin hatasız, sürekli ve kesintisiz olduğuna dair herhangi bir garanti verir. Anlıyor, beyan ve taahhüt ediyorsunuz ki; Hizmetlerimiz üzerinden indirdiğiniz, elde ettiğiniz içerik ve hizmetlerin takdiri, sorumluluğu ve riski size aittir.

14. Geçerli Hukuk

Geçerli hukuk aksini gerektirmediği müddetçe, bu Sözleşme ve Hizmetlerimize ulaşıma ait hukuku Birleşik Krallık (İngiltere) kanunları belirler. Bu Sözleşmeden veya Hizmetlerimizin kullanımından doğabilecek herhangi bir anlaşmazlığın çözüm mercii Londra mahkemeleridir.

15. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Sofroloji Türkiye ve sağlayıcıları bu sözleşmenin konusu olan hiçbir konuda, hiçbir mukavele, ihmal, kusursuz sorumluluk veya başka adalet teorisi bakımından; i) herhangi özel, tesadüfi veya sonuçta meydana gelebilecek zararlardan, ii) başka alt ürün ve hizmetlerin elde edilmesi maliyetlerinden, iii) kullanımın kesintiye uğraması veya veri kaybı veya bozulmasından, iv) bu Sözleşme geçerli olduğu müddetçe son on iki (12) ay dönemi ödediğiniz ücretleri aşan herhangi bir bedelden sorumlu bulunmamaktadır. Sofroloji Türkiye makul düzeyde kontrolü dışında olan sebeplerden meydana gelebilecek gecikme veya aksamalardan sorumlu bulunmamaktadır. Bu hüküm hukukun izin verdiği noktaya kadar geçerlidir.

16. Tazminat

Sofroloji Türkiye ve sağlayıcılarını, yöneticilerini, memurlarını, işçilerini, çalışanlarını, temsilcilerini, Hizmetlerimizin kullanımıyla veya bu Sözleşmeyle ilişkili meydana gelebilecek; her tür kayıp, sorumluluk, talep, zarar, maliyet, avukatlık masrafları dahil hiçbir masraftan mesul tutmadığınızı, bunların tazmininden muaf olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz.

17. Çeşitli Hükümler

Bu Sözleşme Darma Academy ve sizin aranızdaki tüm anlaşmayı belirlemektedir. Eğer Sözleşmenin herhangi bir bölümü geçersiz kalır veya uygulanamaz kılınırsa, o kısım tarafların orijinal niyetlerine yorulacak ve kalan kısımları tamamen yürürlüğünü devam ettirecektir. Herhangi tarafın, bu Sözleşmenin herhangi bir şartından veya şartı ihlalinin gereğinden bir defalığına feragat etmesi, o maddeyi sonraki durumlar veya ihlaller bakımından hükümsüz kılmaz. 

Bu Sözleşmeden doğan haklarınızı, bu Sözleşmenin hükümlerini ve bu hükümlerle bağlanmayı kabul etmeleri şartıyla üçüncü taraflara devredebilirsiniz. Darma Academy, bu Sözleşmeden doğan haklarını şartsız olarak devredebilir. Bu Sözleşme tarafları ve devralanları bağlamaya ve Sözleşmenin hükümleri geçerli olmaya devam edecektir.

Bu belge, Atıf-AynıLisanslaPaylaş lisansıyla yayımlanan Automattic’in (WordPress’in ardındaki ahali) Hizmet Şartları’ndan uyarlanmıştır. Dolayısıyla bu metni kendiniz için kopyalayıp uyarlayabilirsiniz. Şartları ve dili kendi uygulamalarınıza göre ayarladığınızdan emin olun. Ayrıca bu Şartları kullanırsanız, web sitenizin bir yerinde Automattic’e bağlantı verin.

Scroll to Top